vyduvka-elochnogo-shara
Клавдиевская фабрика елочных игрушек
Присоедениться к нам в Facebook

Виробництво ялинкових прикрас

Коли ми кажемо, що кожна наша іграшка виконана з любов'ю, це не просто шаблонна фраза, а чиста правда. Виробництво ялинкових іграшок - абсолютно душевний процес, який ні з чим не можна порівняти. Спочатку ялинкова куля видувається склодувом. Цим ремеслом потрібно володіти досконало, так як видути зі склотруби ідеально рівний шар - завдання непросте і вимагає багаторічного досвіду.
Майстерність склодувів пройшла через століття, і не дивлячись на швидкий темп розвитку найновіших технологій, де в більшості випадків людська праця замінюється машинами, практично не змінилася. Ми й досі дбайливо зберігаємо класичні традиції склодувного ремесла.

Далі кулі срібляться зсередини, щоб при фарбуванні в потрібний колір вони не були напівпрозорим і були яскравими. Невелика кількість спеціального розчину наливається в прозору кулю, потім він опускається в воду, нагріту до 50 градусів, і через кілька секунд кулька стає сріблястою.
Потім посріблені кулі проходять етап фарбування - вони занурюються в лак потрібного кольору, проходять на конвеєрі під інфрачервоними лампами і через кілька хвилин - різнокольорові кулі готові.

Після цього настає найчарівніший етап - розпис куль нашими професійними художниками. Всі орнаменти, пейзажі, будь-які зображення на наших кулях - виключно ручна робота від А до Я.


Кожна кулька дбайливо поетапно розписується нашими майстрами - тому кожна куля ексклюзивна, двох однакових не існує. Потім їх пакують у подарункову індивідуальну упаковку - і все, вони готові прикрасити Ваше свято!
010
МАГАЗИН
ФАБРИКА
·
ВИРОБНИЦТВО
·
·
КОНТАКТИ
·
ЕКСКУРСІІ НА ФАБРИКУ
·
КУЛІ З ЛОГОТИПОМ
·
ЗМІ ПРО НАС
ФАБРИКА
ВИРОБНИЦТВО
МАГАЗИН
КОНТАКТИ
ЕКСКУРСІІ НА ФАБРИКУ
КУЛІ З ЛОГОТИПОМ
ЗМІ ПРО НАС