Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.

Сьогодні наші ялинкові прикраси відомі не тільки в Україні, а й прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії.

Наша продукція користується стабільно високою популярністю, так як це високоякісна ручна робота, то, що завжди цінувалося дуже високо, а новорічні прикраси Клавдієвською фабрики - не просто красиві вироби, а символ сучасного погляду на дизайн і гарантований рівень якості. Багато нововведень нашої фабрики втілюють в своїх роботах наші колеги в інших країнах. Це надихає нас на нові розробки.

Новорічні іграшки - не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят - Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

Гордістю нашої фабрики є наші співробітники - люди закохані в свою справу. За останні 5 років на фабриці було розроблено понад 800 нових дизайнів куль і фірмових іграшкок, і повірте, таку кількість можуть намалювати тільки люди, які по-справжньому люблять своє ремесло. Навіть у ялинкової іграшки є свої тенденції моди. І якщо Ви хочете познайомитися з останніми розробками в дизайні - приїжджайте до нас в гості. Ми завжди Вам раді.
Родзинкою нашої фабрики є унікальна колекція «Санта Ермітаж» - ексклюзивна серія репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях. Картини Рембрандта, Реріха, Айвазовського, Далі, Мікеланджело, Куїнджі, Шишкіна, Моне і не тільки, - не повний список творців світової спадщини, роботи яких ми відтворили на наших виробах. На створення цієї колекції пішло більше двох років - всі кулі існують тільки в одному екземплярі. Побачити їх ви також можете в нашому музеї.
Хіти продажів 2018 року
korobka-dlya-elochnogo-shara
fabrika-elochnykh-igrushek
elochnyy-sharik-Gerb-Ukrainy-s-uzorom-vyuga-zheltyy
elochnyy-sharik-Gerb-Ukrainy-s-uzorom-na-sinem
elochnyy-shar-kolyadniki
elochnyy-shar-kolyadniki-1
elochnyy-shar-kolyadniki-2
elochnyy-shar-ukrainochka

Наша фабрика

Всі наші кулі розписані вручну і поділені на категорії:

- по діаметру (65 мм, 80 мм, 100 мм і      120 мм);
- по типу розпису (з орнаментом і авторським художнім розписом)
ялинкові кульки з логотипом.

Окрім цього ми виготовляємо формову ялинкову іграшку.

Ознайомитися з повним асортиментом наших виробів ви можете в нашому інтернет-магазині.


У музеї нашої фабрики представлені ялинкові прикраси з усього світу - досягнення найкращих фабрик світу, старовинні і сучасні. Побачити їх (і багато іншого, але не будемо розкривати всі секрети) ви можете під час екскурсії по фабриці.
elochnyy-shar-petushok
elochnyy-shar-rozhdestvo
Присоедениться к нам в Facebook
Клавдиевская фабрика елочных игрушек
ФАБРИКА
МАГАЗИН
КОНТАКТИ
ЕКСКУРСІІ НА ФАБРИКУ
КУЛІ З ЛОГОТИПОМ
ЗМІ ПРО НАС
ВИРОБНИЦТВО
МАГАЗИН
ФАБРИКА
·
ВИРОБНИЦТВО
·
·
КОНТАКТИ
·
ЕКСКУРСІІ НА ФАБРИКУ
·
КУЛІ З ЛОГОТИПОМ
·
ЗМІ ПРО НАС

іграшки з логотипом:   +38-067-142-85-87           - КИЇВ
                                    yana@santaclaus.com.ua

                                    +38-096-876-82-34           - ХАРКІВ
                                     kharkov@santaclaus.com.ua
відділ продажів:       +38-044-599-45-11
                             sergey@klavdievo.com
відділ екскурсій:   
+38-067 407 57 00
+38-067 407 57 04
+38-073 058 04 44